Laden Evenementen

Ook dit jaar staat de wisselwerking tussen data, besluitvorming en klantinteractie centraal. Hoe zet je data effectief om in betere beslissingen? Hoe versterk je engagement in een steeds complexer marketinglandschap? En welke rol spelen technologie en AI daarin? 

Tijdens het event verkennen we deze vragen aan de hand van drie centrale pijlers: 

  • De rol van data in moderne marketingorganisaties  
  • Het nemen van datagedreven beslissingen  
  • Het creëren van relevante en effectieve engagement  

Met sprekers uit het vakgebied en ruimte voor ontmoeting en uitwisseling bouwen we voort op de inzichten en energie van de vorige editie. 

Programma

13.00 uur – Opening 
13.15 uur – Presentatie Guus Rutten – GX over Datafundament  
13.45 uur -Presentatie Patrick Benes – Easytoys 
14.15 uur – Presentatie Jan Hendrik – Artefact en voorzitter Commissie DDE over Decisioning en de toekomst van marketing
14.45 uur – Presenatie Erik – NKC & Christine van der Elst over Hoe NKC transformeert naar een data-gedreven organisatie
15.15 uur – Pauze 
15:30 uur – Presentatie Fred van Westerop – Relevance Group en DDE commissielid over Customer Engagement at Scale: de kracht van orchestratie
16:00 uur – Presentatie Martijn Nagelhout – Unive
16.30 uur – borrel 

Sprekers:

Guus Rutten

Managing Director Data Services | GX (part of Happy Horizon)

Patrick Benes

Head of D2C & Growth at Easytoys

Jan Hendrik Fleury

Director Dataconsulting bij Artefact en Voorzitter Commissie DDE

Decisioning en de toekomst van marketing
De opkomst van AI-agents en decisioning-technologie verandert fundamenteel hoe organisaties marketing bedrijven. Maar hoe ver wil je daarin gaan? In deze sessie verkent Jan Hendrik de balans tussen hyperpersonalisatie, automatisering en menselijke keuzes. Wanneer kies je voor realtime interacties, en wanneer werkt segmentatie of backend-decisioning juist beter? Aan de hand van concrete voorbeelden uit omnichannel marketing bespreekt hij hoe organisaties bepalen welk kanaal, welke boodschap en welk moment het meest relevant zijn. Ook gaan hij in op een actuele vraag: hoeveel data heb je eigenlijk écht nodig om relevante klantinteracties mogelijk te maken en welke rol kunnen AI en generatieve interfaces daarin spelen?

Christine van der Elst

Manager Data Science & Strategy at Techonomy

Erik Hilhorst

Data analist at NKC

Hoe NKC transformeert naar een data-gedreven organisatie
Hoe transformeer je een traditionele vereniging naar een intelligente, data-gedreven organisatie? Christine van der Elst (Techonomy) en Erik Hilhorst (NKC) nemen je mee in de strategische transformatie van de NKC. Van een robuust datafundament tot de inzet van marketingtechnologie en AI: ontdek hoe data, processen en innovatie samenkomen om hyperrelevante interacties en betere dienstverlening voor camperaars mogelijk te maken.

Fred van Westerop

Group Business Development Director at The Relevance Group

Customer Engagement at Scale: de kracht van orchestratie
Customer engagement is het doel, orchestratie de capability die dat mogelijk maakt. Aan de hand van inzichten uit het DDMA Data-Driven Marketing Onderzoek (DDMO) bespreekt Fred de belangrijkste trends en uitdagingen binnen dit domein. Want de echte uitdaging zit niet in het creëren van méér engagement, maar in het organiseren van relevante interacties op schaal — over steeds meer kanalen, databronnen en systemen heen.

Martijn Nagelhout

Online Marketing Specialist at Unive

 

Praktische informatie

2 juni @ 13:00 16:30

Inloop vanaf 14.30 uur, afsluitende borrel om 16.00 uur

Hoofdkantoor Google

Claude Debussylaan 34
Amsterdam, 1082 MD
+ Google Maps

Kosten
Gratis voor leden,
€150,- voor niet leden

Let op: er zijn maximaal 80 plaatsen beschikbaar. Wees er dus snel bij.

Deel dit evenement

Login in om je gegevens automatisch in te vullen.

Login