Overzicht Actueel

Doe mee met het ledenonderzoek 2020

 

We zijn erg benieuwd wat onze leden van het DDMA-lidmaatschap vinden. Ben jij lid? Laat ons dat weten wat je vindt en doe mee aan het DDMA-ledenonderzoek. Hiermee brengen we in kaart wat onze leden van onze diensten vinden en op welke gebieden we onszelf kunnen verbeteren, of het nu gaat om kennisdeling of om belangenbehartiging in Den Haag en Brussel.

Aan de hand van alle input bepalen we de agenda van volgend jaar (2021). Zo heeft de vorige ledenenquête geleid tot meer dan 40 inspirerende sessies (gratis voor leden) over uiteenlopende onderwerpen als het realiseren van een centraal klantbeeld en het verdwijnen van third-party cookies.

De uitkomsten van het onderzoek presenteren wij tijdens de tweede digitale editie van de Algemene ledenvergadering op donderdag 19 november 2020. Daar kun jij je nu al voor aanmelden (alleen voor DDMA-leden).