Spring naar content
Laden Evenementen

Wat kun je verwachten?

Tijdens deze hands-on workshop werk je in kleine teams aan een praktijkcase waarin je een campagne ontwikkelt met behulp van generatieve AI. Onder begeleiding van marketing- én legal experts leer je: 

  • hoe je AI gebruikt om een doelgroep scherp in kaart te brengen en virtuele respondenten inzet voor waardevolle inzichten 
  • hoe je AI inzet om strategische inzichten en creatieve ideeën te ontwikkelen 
  • hoe je direct toepasbare assets maakt voor campagnes 
  • hoe je verantwoord omgaat met ethiek, bias, privacy en wetgeving (AI Act, GDPR) 

Programma

  • Duur: halve dag van 12.00 -16.00 uur  
  • Opzet: korte uitleg, veel zelf doen 
  • Je werkt in groepjes op je eigen laptop 
  • Begeleiding door ervaren marketing- en legal experts 

Waarom nu?

Generative AI is geen toekomstmuziek meer. Tools veranderen voortdurend, maar jouw manier van werken blijft. Wie nu leert hoe je AI strategisch en praktisch inzet, loopt voorop en profiteert daar direct van. Je gaat naar huis met nieuwe ideeën, een realistisch beeld van de mogelijkheden en praktische kennis die je meteen kunt toepassen.

Voor wie?

Voor marketeers die willen begrijpen hoe AI hun werk verandert en die morgen al met de juiste toepassingen aan de slag willen.

Aanmelden

Schrijf je vandaag nog in. Het aantal plaatsen is beperkt.


Hosts

Maarten Mantje

Founder | The Only Constant (commissievoorzitter)

Brenda van den Berg

Marketingmanager bij KPN

Alexander Oude Elferink

Senior Data Scientist | Odido

Didric van den Borne

Creative Director bij Merkle Nederland

Allisha Hosli

Junior Legal Counsel

Meld je aan voor dit evenement met jouw DDMA-account

Dit event is uitsluitend bij te wonen door DDMA-leden. Leden kunnen zich aanmelden via hun persoonlijke DDMA-login.

  • Ben je lid en wil je inloggen? Klik op onderstaande gele login knop. Het aanmeldformulier wordt na het inloggen vooraf ingevuld met je gegevens die al in jouw account staan geregistreerd.
  • Ben je lid maar heb je nog geen account? Vraag dan hier jouw DDMA-account aan.
  • Ben je nog geen lid en wil je meer informatie over het lidmaatschap? Lees hier meer over het lidmaatschap.

Praktische informatie

13 november @ 12:00 16:00

DDMA-kantoor

Wg-Plein 185, 1054 SC
Amsterdam,
+ Google Maps

Exclusief voor DDMA-leden

Gratis

Deel dit evenement

Dit evenement is alleen voor leden.

Login