Spring naar content
Laden Evenementen

Wat gaan we doen?
De DDMA helpt de sector graag bij dit soort complexe uitdagingen. Daar kunnen we ook hulp van experts goed voor gebruiken! Ben je werkzaam in de digitale media, word jij enthousiast van mediaonderzoek, houd jij je bezig met Influencer Marketing én wil je bijdragen aan de innovaties van de mediawereld? Dan gaan we graag met jou en andere specialisten (+/- 10 personen) in gesprek in de vorm van een rondetafelgesprek.

Deze sessie is bedoeld om inzichten te delen, behoeften te peilen en uiteindelijk stappen te zetten richting meer transparantie en standaardisering in onze markt.

Rondetafelgesprek
Door eerlijk, zonder oordeel, met elkaar te discussiëren en sparren, kunnen we van elkaar én met elkaar leren en wellicht al in de toekomst kijken naar een equivalent van het GRP model. Daarbij kun je denken aan vragen als:

  • Welke metrics zijn écht relevant om Influencer content te beoordelen?
  • Wat is jouw definitie van ‘impact maken / invloed uitoefenen’ met (influencer) content online?  
  • Hoe meten we deze impact op een consistente manier?
  • Welke elementen dienen overwogen te worden voor een impact model in de media?

Om de sector vooruit te helpen, worden de belangrijkste take-aways anoniem gebundeld in een artikel voor ddma.nl. Ook kunnen we er (in overleg) voor kiezen om onze gezamenlijke expertise over impact te delen in bijvoorbeeld een Digital Talk. 

Lijkt het je leuk om deel te nemen om met mede-experts te kunnen sparren en zo de sector vooruit te helpen? Stuur dan een mail naar loraineheijstek@ddma.nl.

Deze Rondetafelsessie is een initiatief van de Commissie Influencer Marketing.

Praktische informatie

18 september @ 15:00 17:00

DDMA-kantoor

Wg-Plein 185, 1054 SC
Amsterdam,
+ Google Maps

Gratis

Deel dit evenement