Wat kun je verwachten?
Twaalf commissie-updates: wat zijn de belangrijkste lessen van het afgelopen jaar, waar liggen de kansen in 2026, en waar is samenwerking gewenst?
Een scherpe DDMA-quiz (ism commissie DDE) waarin je je kennis van trends, data en onderzoek kunt testen
De keynote van gedragsontwerper en marketingdenker Tom de Bruyne – scherp, confronterend en precies wat je nodig hebt om 2026 mee te starten
Programma in het kort:
13.30 – Inloop
14.00 – Welkom door Judith & Luuk
14.10 – Commissie-updates deel 1
14.45 – DDMA Onderzoeksquiz
15.10 – Commissie-updates deel 2
15.45 – Pauze & borrelinloop
16.00 – Keynote Tom de Bruyne
16.45 – Korte Q&A
16.50 – 19.00 – Nieuwjaarsborrel voor alle leden
Let op: deze bijeenkomst is exclusief toegankelijk voor commissieleden van DDMA. De keynote van Tom is het slotstuk van deze middag en tegelijkertijd het inhoudelijke startschot voor de nieuwjaarsborrel. Vanaf 15.45 zijn ook andere DDMA-leden welkom om bij de keynote aan te sluiten.
👉 Meld je direct aan – aanmelden is verplicht
Kan je niet aanwezig zijn? Meld je op tijd af.
Heb je je aangemeld, maar kun je onverhoopt niet aanwezig zijn? Laat ons dit dan zo snel mogelijk weten via info@ddma.nl. We rekenen op jouw komst.
Dit evenement is alleen voor leden.