Hier ga je werken
Je maakt deel uit van de werkgroep Friends of Search, bestaande uit SEO- en PPC-experts uit het vakgebied, samengesteld uit leden van brancheverenigingen DDMA en VIA Nederland. Samen met dit team ben je verantwoordelijk voor het coördineren en ondersteunen van verschillende aspecten van Friends of Search. Zo speel je een sleutelrol in de organisatie van de Friends of Search Awards. In samenwerking met de eventmanager ben je het eerste contactpunt voor de jury en je begeleidt de beoordelingsgesprekken van de inzendingen. Daarnaast denk je mee over het programma van Friends of Search en draag je mogelijke cases en sprekers aan die naar jouw mening een plek op het podium van Friends of Search verdienen.
Verantwoordelijkheden:
- Ondersteunen en plannen van de eventmanager bij het plannen en coördineren van het juryproces van de Friends of Search Awards
- Het aandragen en contact leggen met potentiële sprekers voor het programma
- Meedenken over communicatie; je interviewt sprekers ter promotie van het event
- Tijdens de maandelijkse update-calls voor het team, zorg je voor overzichtelijke en informatieve updates over jouw taken en verantwoordelijkheden.
- Op de dag van het congres speel je een actieve rol in het assisteren en begeleiden van de sprekers om ervoor te zorgen dat alles soepel verloopt.
Dit breng je mee
- Je bent actief in, of hebt affiniteit met het search-vakgebied
- Je hebt een relevant en actueel netwerk
- Je hebt een proactieve houding met een groot verantwoordelijkheidsgevoel
- Je hebt uitstekende organisatorische vaardigheden en oog voor detail.
- Je hebt sterke communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk.
- Je bent een teamspeler met de capaciteit om zelfstandig te werken.
- Jij (als ZZP’er)of de organisatie waarvoor je werkt is of wordt lid van DDMA en/of VIA Nederland
- Ervaring in evenementenorganisatie is een pre, maar niet verplicht.
Wij bieden
- De gelegenheid om in contact te komen met andere Search-fanaten
- De mogelijkheid om bij te dragen aan een van de grootste Search-events van Europa
- Oneindig veel kansen op je netwerk op nationaal én internationaal publiek uit te breiden
- De mogelijkheid om jezelf in de kijker te spelen onder de crème de la crème van het vakgebied
- Gratis toegang tot Friends of Search
Het is belangrijk op te merken dat dit een vrijwilligersfunctie is en dat je een paar uur per maand beschikbaar moet stellen naast je reguliere functie. Daarnaast is het een vereiste dat je lid bent van DDMA en/of VIA Nederland.
Heb je interesse? Stuur dan je CV en motivatie naar evenementen@ddma.nl.
Ook interessant

Inschrijving Friends of Search Awards 2024 geopend

Starten met SEO en/of SEA: Zo kies je het juiste bureau voor jouw zoekmachine-marketing
