Welke organisatie heeft het afgelopen jaar geëxcelleerd in de toepassing van datamanagement binnen de bedrijfsprocessen? Wie maakt het verschil in het managen van klantgegevens op operationeel en strategisch niveau? Vanaf vandaag heeft de branche de mogelijkheid om zich in te schrijven voor de Customer Data Award 2012. Donderdag 8 november 2012 zal de winnaar van de Customer Data Award 2012 (voorheen Data Quality Award) bekend worden gemaakt op het congres: ‘Data en Dialoog in de praktijk’.
Customer Data Award 2012
De Customer Data Award 2012 is een prestigieuze prijs voor organisaties die zich focussen op het optimaliseren van de dialoog met hun klanten (consumenten en bedrijven). Hierbij kan worden gedacht aan successen die zijn behaald door de collectie, analyse en segmentatie van klantgegevens tot en met het succesvol integreren van gegevens in social media. De Customer Data Award legt de nadruk op het managen van klantgegevens in de breedste zin van het woord.
Vakkundige jury
Onder leiding van Kees Groenewoud (C-Motions) zullen Hans Molenaar (Beeckestijn Business School), Rene Stolp (RDC Nederland) en Vincent van Hunnik (Human Inference) de ingezonden cases beoordelen op behaalde resultaten en creativiteit. Daarnaast wordt er onder andere gekeken naar: procesorganisatie, de impact op de klantrelatie, innovatieve aspecten en op welke wijze het rendement uit data is gemaximaliseerd. Vrijdag 27 september zullen de drie genomineerden ten overstaan van de vakkundige jury onderbouwen waarom juist zij de Customer Data Award 2012 moeten winnen.
Inschrijven is nu mogelijk
Welke organisatie heeft het managen van klantgegevens op operationeel en strategisch niveau succesvol gepositioneerd? Wie treedt in de voetsporen van eerdere winnaars van de Data Quality Award: De Telegraaf Media Group, het Wereld Natuurfonds en Nuon? Inschrijven is nu mogelijk op www.customerdataaward.nl.




